HERO

Stworzony na bazie powłoki PRIME

Powłoka HERO, została stworzona na bazie powłoki akredytowanej PRIME

 również oparta na technologii HYBRID FUSION. To zaawansowane rozwiązanie, które oferuje trwałą ochronę dla powierzchni samochodu. Ta innowacyjna powłoka łączy w sobie cechy powłok termoplastycznych, krzemionkowych i ceramicznych, wzbogacone o dodatek polimerów, RGO (reduced graphene oxide), SiO2 (dwutlenek krzemu) i ZrO2 (tlenek cyrkonu).

Dzięki technologii HYBRID FUSION...

 powłoka HERO zapewnia wielozadaniową ochronę lakieru samochodowego. Jej termoplastyczna struktura dostosowuje się do ruchów powierzchni, prowadząc do SAMOREGENERACJI mikro zarysowań powstałych na skutek użytkowania pojazdu. 

 

HERO

Powłoka HERO, została stworzona na bazie powłoki akredytowanej PRIME, również oparta na technologii HYBRID FUSION. To zaawansowane rozwiązanie, które oferuje trwałą ochronę dla powierzchni samochodu. Ta innowacyjna powłoka łączy w sobie cechy powłok termoplastycznych, krzemionkowych i ceramicznych, wzbogacone o dodatek polimerów, RGO (reduced graphene oxide), SiO2 (dwutlenek krzemu) i ZrO2 (tlenek cyrkonu).

Dzięki technologii HYBRID FUSION, powłoka HERO zapewnia wielozadaniową ochronę lakieru samochodowego.

 Jej termoplastyczna struktura dostosowuje się do ruchów powierzchni, prowadząc do SAMOREGENERACJI mikro zarysowań powstałych na skutek użytkowania pojazdu.

Dodatkowo, obecność RGO, SiO2 i ZrO2 nadaje powłoce HERO dodatkowe korzyści.

RGO wprowadza poprawę przewodnictwa i wytrzymałości mechanicznej, podczas gdy SiO2 i ZrO2 tworzą trwałą barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, promieniowaniem UV. 

TRWAŁOŚĆ 3-4 LATA

Zawartość polimerów przyczynia się do efektywnego wyglądu „mokrego lakieru”, ekstremalnej hydrofobowości oraz niesamowitej śliskości wypełniając pory lakieru.

Dołącz do profesjonalistów, którzy zaufali HERO